Sportovní odpoledne s pivem Úherce 2023

Obecní zastupitelstvo Úherec, jako každým rokem, organizovalo Sportovní odpoledne s pivem 2023. Termín konání byl stanoven na 9 .9. 2023 a počasí se povedlo na jedničku.
Soutěžní klání věnované právě pivu začalo ve 14:00 hod a počet soutěžících byl limitován počtem 20. Soutěžilo se v pití piva na EX, kutálení pivního sudu na čas, přendávání vody pomocí koštýře, pití piva pomocí balanční desky, chytání pivních plechovek na udici a házení pivního sudu na vzdálenost. V průběhu soutěže se uskutečnil seskok parašutistů na cíl z Aeroklubu Plzeň Bory, který se velice líbil.
V soutěžních disciplínách se nejlépe dařilo Jardovi Zímů se ziskem 106 bodů. Na druhém místě skončil David Krokavecz s 87 body a na třetím místě se umístil Martin Bébr s 85 body.
Hudbou provázela hudební skupina FREGATA a hudební skupina PROMĚNY BAND PLZEŇ. Po celý den byly dětem k dispozici nafukovací skluzavka a dětský míčkový zábavný park. Ve 20:30 hodin byl odpálen malý ohňostroj, který zakončil odpolední program. Konec taneční zábavy nastal ve 23.00 hod.
Díky krásnému počasí přišlo více jak 200 lidí, což je velice dobře.
Organizátorem celé akce byli zastupitelé obce Úherce a sponzorem akce byl Miroslav Sládek a Obec Úherce. Všem, kteří při organizaci pomáhali, patří velké poděkování.