Vánoční turnaj, Memoriál Zdeňka Poláka 2014

Máme tu druhý vánoční svátek a s ním neodlučitelně spjatý vánoční turnaj „Memoriál Zdeňka Poláka“, letos v pořadí již čtrnáctý, který se každoročně hraje v Kulturním domě Úherce. 
Jak loňského, tak i letošního ročníku se zúčastnilo sedm dvoučlenných družstev.
Hned na úvod turnaje proběhla krátká vzpomínka na Zdeňka Poláka, zakladatele tohoto turnaje a spoustu jiných sportovních aktivit v obci Úherce. První přípitek patřil právě Zdeňkovi.
Vánoční turnaj byl opět pětiboj a to v disciplínách stolní tenis, šipky, zatloukání hřebíků, kroužky a místo kulečníku byla disciplína v chytání pivních tácků. Jak se říká, změna je život a i u chytání tácků si soutěžící užili adrenalin a legraci. 
Začátek byl stanoven na 8:00 hod. a po nezbytné registraci, které se ujala již po několikáté Veronika Štejrová, se začalo soutěžit v 8:30 a vyhlášení výsledků proběhlo v 15:30 hod. Atmosféra turnaje byla velmi příjemná a každý si ji náležitě užil. Na oběd nám manželé Knopfovi připravili hovězí polévku a guláš. 🙂 
Sponzorem turnaje byla Obec Úherce, Dana Poláková, Jarda Zíma a manželé Blažkovi. Všem patří poděkování. Pro úplnost a přehled ještě uvádím sestavy a celkový počet dosažených bodů. 

POŘADÍ……….SESTAVA DRUŽSTVA………POČET BODŮ 

1………………Michal Kovač, Víťa Fišer…………………44 
2………………Vlasta Blažek, Lukáš Louda……………..42 
3………………Arnošt Žák, Karel Jabůrek………………39 
4………………Saša Matoušek, Václav Matoušek………32 
5………………Václav Louda, Petr Martínek……………24 
6………………Jan Louda, Mýval………………………..15 
7………………Katka Bosáková, Jarda Zíma……………14