Vánoční turnaj Memoriál Zdeňka Poláka 2023

Ke druhému vánočnímu svátku 26.12.2023 již neodmyslitelně patří vánoční turnaj „Memoriál Zdeňka Poláka“, který se každoročně hraje v Kulturním domě v Úhercích. Tímto turnajem občané Úherec a blízkého okolí vzdávají památku jednomu z nejlepších organizátorů sportovních akcí v Úhercích.
První přípitek po vylosování soutěžních dvojic, kterých bylo 8, patřil právě Zdeňkovi Polákovi. Vánoční turnaj byl opět pětiboj a to v disciplínách stolní tenis, šipky, zatloukání hřebíků, kroužky a chytání pivních plechovek. Začátek soutěžního klání byl v 8:30 hod a konec v 16:00 hod. Jen pro představu, odehrálo se na 560 utkání a to není zrovna málo.
Atmosféra turnaje byla velmi příjemná a každý si ji náležitě užil. V průběhu soutěží přišla i Dana Poláková, která podpořila soutěžící a připila si na památku Zdeňka.
Sponzorem turnaje byla Obec Úherce a Dana Poláková. Organizátorem akce byl Klub stolního tenisu v Úhercích. Všem patří poděkování. Ještě uvádím počet bodů družstev, která vyhrála:  Pořadí, sestava družstva a počet získaných bodů

1. Matyáš Kouřil, Arnošt Žák … 46
2. Jan Bednář st., Kamil Bacík  42
3. Karel Kozák, Ivana Kunclová 40